Сладська логістика

e-mail Друк

Працюючи з вже існуючими та розвиваючи відносини з потенційними клієнтами, ДіПі Інтернешнл пропонує послуги 3PL оператора під торговою маркою PAKLINE Logistics. Тобто, це означає надання комплексу логістичних послуг від адресної доставки і зберігання до управління замовленнями і відстеження руху товарів індивідуально для кожного з клієнтів. З цією метою створено відокремлений підрозділ високопрофесійних фахівців, у функції якого входить організація і управління перевезеннями, облік і управління запасами, підготовка імпортно-експортної і фрахтової документації, складське зберігання, обробка вантажу, доставка кінцевому споживачу.
За рахунок жорсткої конкуренції на ринку послуг логістики ми намагаємося пропонувати найбільш вигідні комерційні послуги своїм клієнтам у сфері максимального співвідношення вартості і якості наданої послуги.

Перевагами для наших клієнтів комплексного аутсорсінгу є суттєве зниження фінансових ризиків організації, так як наша компанія відповідає за виконання тієї чи іншої логістичної операції. При застосуванні аутсорсингу спостерігається вагоме зниження витрат на логістичну частку бізнесу клієнта за рахунок зниження витрат на перевезення, витрат на купівлю обладнання та утримання значного штату співробітників з логістики. Віддати весь набір функцій логістики нашій компанії потрібно також з міркувань забезпечення не окремих послуг, а повного логістичного ланцюжка. Це можуть бути організації малого та середнього бізнесу, які з тих чи інших міркувань не можуть або не хочуть вкладати кошти в розвиток власної логістики, чи великі компанії, у яких реалізація поставок представляє складний і багатоетапний процес.
У стратегічній площині застосування аутсорсинга дає можливість компанії сконцентруватися на вузькопрофільному бізнесі без відволікання коштів на логістику.

Обслуговування складського комплексу (або складських приміщень) безпосередньо всередині самої компанії дуже дороге задоволення, яке передбачає значні фінансові вкладення, як в придбання або оренду приміщення, так і в належне обладнання складу згідно з існуючими нормами.
Для задоволення потреб клієнтів якісними складськими послугами ДіПі Інтернешнл має в своєму розпорядженні як необхідну інфраструктуру, так і високоорганізований та навчений персонал.